درباره مکتب بین‌المللی کاردان

به مکتب بین‌المللی کاردان خوش آمدید

مکتب بین‌المللی کاردان اولین مکتب مجهز با فناوری‌های نوین آموزشی در افغانستان است. این مکتب، بهترین شیوه‌های آموزش بین‌المللی را با روش‌های آموزش داخلی ترکیب و آموزش با کیفیت را برای کودکان کشور ارایه می‌نماید.

مکتب بین‌المللی کاردان فراهم آورنده نصاب آموزشی جهانی، استادان با تجربه و ورزیده ملی و بین‌المللی (داخلی و خارجی) در رشته های مختلف، و مدیران متخصص و کارآزموده برای رشد آموزش و پرورش دانش‌آموزان می‌باشد.

کاردان، با بیش از یک دهه تجربه در ارائه خدمات ابتدایی، متوسطه و آموزش عالی، نام معتبر و آشنا در بخش آموزش و پرورش در افغانستان می‌باشد. ما از طریق مکتب بین‌المللی کاردان، تعلیم و تربیت ابتدایی و متوسطه را در سطح افغانستان ارایه می‌نماییم.

کاردان با سعی و تلاش مداوم در زمینه‌های نوآوری، خلاقیت، ارتقای کیفیت آموزش و پرورش، و ارایه خدمات تحصیلی در صدر تحصیلات کشور قرار دارد. رویکرد مکتب بین‌المللی کاردان سرمایه‌گذاری درازمدت در زمینه ارایه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات آموزشی برای دانش‌اموزان است. سرمایه گذاری استراتیژیک مکتب بین‌المللی کاردان بر روی موارد ذیل متمرکز است:

نوآوری‌های آموزشی

فراهم آوری تکنالوژی نوین، نصاب آموزشی جامع و پیشرفته و روش تدریس دیجیتالی؛

سیستم‌های فناوری اطلاعات

ایجاد سیستم منظم فناوری اطلاعات برای تسهیل امور اداری، تدریسی و ارایه محتوای آموزشی؛

ارزیابی

روش‌های متعدد ارزیابی، روند پیشرفت آموزشی دانش آموزان را بررسی نموده و برای شناسایی نقاط ضعف آنها کمک‌ می‌کند. برعلاوه آموزگاران را قادر می‌سازد تا مناسب‌ترین شیوه‌های تدریس را انتخاب و ارایه نمایند.