پیام مدیر مکتب

مریم سادات

مدیر مکتب

به مکتب بین‌المللی کاردان خوش آمدید. من افتخار می‌کنم که عضوی از خانواده بزرگ مکتب بین‌المللی کاردان هستم. برای همگان هویداست که همه‌ی مکاتب در نوع خود ویژه و خاص هستند و اما مکتب بین‌المللی کاردان فضای امن و پیشرفته آموزشی را که تا کنون در افغانستان نظیر نداشته است برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا دانش‌آموزان، ‌آموزش با کیفیت را کسب کنند و به شگوفایی برسند. آرمان ما اینست که همه‌ی کودکان به مکتب بروند و علم و دانش بیاموزند.

آرمان ما برای فراهم آوری بهترین تجهیزات و امکانات آموزشی در سراسر مکتب بین‌المللی کاردان نمایان می‌شود. جایی بسا افتخار است که دانش‌آموزان و کارمندان ما در گسترش و بازتاب این آرمان سهیم هستند.

من به عنوان مدیر مکتب، وظیفه خود می‌دانم که همه دانش‌آموزان را بشناسم و با آموزگاران، کارمندان و خانواده های دانش‌آموزان همکاری کنم، برعلاوه در زمینه ایجاد و رشد صفات علمی و شخصیتی که آنها را در زندگی موفق خواهد ساخت همکاری نمایم. بدون تردید همه‌ی کودکان از استعدادهای ویژه و خاصی برخوردار هستند و مسوولیت ما رشد و شگوفایی ظرفیت‌های علمی و شخصیتی آنها است. من روزانه یک تیم حرفه‌ای را هدایت و مدیریت می‌کنم تا از روند پیشرفت دانش‌آموزان اطمینان حاصل نمایم. کارمندان مسلکی و با تجربه ما نصاب آموزشی عالی و جامع را که حاوی محتوای ملی و بین‌المللی است طراحی نموده و تطبیق می‌کنند. ضمناً، با ایجاد صنف‌های رباتیک، تیاتر (نمایش‌نامه)، هنر و ورزش زمینه رشد هر چه بیشتر و بارور سازی استعدادهای دانش‌آموزان را فراهم می‌کنیم. نصاب آموزشی ما دارای امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته جهانی از جمله صنف‌های مجهز دیجیتالی، صنف‌های ویژه توانمندسازی، زمین‌بازی، تجهیزات ورزشی و کافه‌تریا می‌باشد.

به نمایندگی از مکتب بین‌المللی کاردان از شما سپاسگزاری می‌نمایم که بخشی از خانواده بزرگ کاردان هستید. بی صبرانه منتظر دیدن شما هستم و شما را به مکتب بین‌المللی کاردان خوش‎آمدید می‌گویم.